Monitoringo sistema

Esame šios sistemos kūrėjai, tad savo klientams galime pasiūlyti individualų, kokybišką, optimaliausiai poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą ne tik įmonėms, bet ir privačiam vartotojui.

Šilumos siurbliai Projektavimas

Sistemų valdymas
Sys2eco monitoringo sistema

Veikimo principas. Sys2eco monitoring sistema apima stebimų įrenginių renkamų duomenų nuskaitymą, perdavimą, kaupimą serveryje, apdorojimą, atvaizdavimą personalizuotoje interneto svetainės paskyroje, nepriklausomai nuo fizinės įrenginių buvimo vietos (būtina sąlyga – interneto ryšys), o kartu diegiamas pranešimų modulis sudaro sąlygas vartotojui gauti pranešimus apie sistemos veikimo pokyčius.

Sistema yra sukurta hierarchiniu principu, t.y. paskyros administratorius gali stebėti, valdyti visus savo sistemos objektus, valdyti įspėjimų sistemą, gauti pranešimus, kurti paskyras savo vartotojams su individualizuota prieiga ir ribota, personalizuota informacija.

 Įranga. Sys2eco  monitoring sistemoje gali būti diegiami ne tik Danfoss , Dixell, Carell, Eastron valdikliai, bet ir kiti analogiškos paskirties įrenginiai. Jei vartotojo netenkina serijinės gamybos įranga, galime pasiūlyti savo sprendimus.

Visiems sistemoje matomiems jutikliams galima priskirti individualius pavadinimus.
Kiekvienas diegiamas įrenginys (valdiklis) turi tam tikrą kiekį jutiklių. Esant didesniam temperatūrinių jutiklių poreikiui, nei leidžia konkretaus įrenginio (valdiklio) galimybės, galima prie mūsų diegiamo Sys2eco GW  modulio prijungti (užsakoma papildomai):
- skaitmeninius jutiklius, veikiančius -64 oC...+128oC diapazone su 0,1oC paklaida (pateiktus jutiklius vartotojas susimontuoja pats);
- Ax10 išplėtimo modulį, leidžiantį prijungti iki 10 vienetų NTC tipo jutiklių;
- bevielius modulius, galinčius matuoti temperatūras iki 20 skaitmeninių jutiklių, gali valdyti iki 2 papildomų išėjimų (pvz. “restart”, “stop”), kartu stebėti iki 2 išėjimų (pvz. paliktas apšvietimas, atdaros durys ar pan.).

Vartotojo sąsaja. Prisijungimas. Prie interneto svetainės savo personalizuotos paskyros (įvesdamas sistemoje registruotą el. pašto adresą ir slaptažodį) vartotojas gali prisijungti bet kokiu įrenginiu, turinčiu interneto naršyklę ir interneto ryšį. Prisijungęs gali realiu laiku stebėti visų savo pajungtų į sistemą įrenginių duomenis. Kiekvienas įrenginys (valdiklis) turi atskirą nustatymų ir valdymo bloką.
Įrenginiai. Kiekvienas įrenginys (valdiklis, šaldymo kamera) gali turėti unikalų pavadinimą. Sistemos diegimo metu norimus įrenginių (valdiklių, šaldymo kamerų) pavadinimus pateikia vartotojas. Jei pavadinimų nėra ar jie nereikalingi, įrenginiai (valdikliai, šaldymo kameros) yra numeruojamos didėjančiai, pajungimo eilės tvarka: 1, 2, 3 ir t.t. Vartotojui pageidaujant (už papildomą mokestį) vartotojo paskyroje gali būti patalpintas nubraižytas įrenginių išdėstymo vaizdas, planas ar pan.
Duomenys.
Monitoringo sistema nuskaito visus prijungto konkretaus įrenginio (valdiklio) teikiamus duomenis (temperatūros vertės, veikiantys įrenginiai, klaidų pranešimai ir pan.). Visų vartotojo įrenginių (valdiklių), susietų Sys2eco monitoring sistema, duomenys pateikiami vienoje supaprastintoje, minimalizuotoje paskyroje. Esant poreikiui, ji gali būti koreguojama, t.y. išvedami papildomi komponentai, atsižvelgiant į konkretaus pajungto įrenginio (valdiklio) ypatybes.Duomenų pateikimo išdėstymas ekrane priklauso nuo vartotojo poreikių (būsimas momentinių duomenų pateikimo formatas apibrėžiamas sistemos diegimo metu) . Gali būti pateikiama sąrašu, lentele, schema ar pan.
Prisijungus prie vartotojo paskyros matomi sistemos įrenginių duomenys stebimu momentu. Ankstesnių laikotarpių duomenis galima peržvelgti grafiku, pasirenkant pageidaujamą periodą (mažiausias laiko intervalas – 15 min.).

Sistemos įrenginių duomenų naudojimo būdai:
-       Individualiam naudojimui. Prisijungiama prie personalizuotos paskyros su suteiktu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Vartotojas gali:

  • stebėti prie sistemos pajungtų įrenginių (valdiklių) renkamus duomenis;
  • reguliuoti nustatymus;
  • įjungti, išjungti įrenginius;
  • koreguoti pranešimų sistemos parametrus.

-       Demonstravimui (užsakoma papildomai). Skirta viešam rodymui, pasiekiama internetu be autorizacijos (peržiūroms suteikiamas trumpas interneto prieigos adresas, pvz. http://2demo.mine.nu) nėra galimybės keisti, reguliuoti sistemos komponentų veikimo, nustatymų.

Pranešimų sistema. Sutrikus sistemos veiklai ar nustatytiems rodikliams pasiekus nustatytas kritines vertes sistemos vartotojas apie tai informuojamas el. laišku sistemoje registruotu el. pašto adresu/adresais arba SMS pranešimu sistemoje registruotu telefonu/telefonais. Vartotojas, prisijungęs prie sistemos, pats įveda asmens (ar asmenų), gausiančių pranešimus duomenis.

Vartotojas pats nustato, kokiems parametrams pasikeitus ir kokio tipo (el.paštu, SMS ar abu iškart) bus siunčiamas pranešimas. Pranešimai siunčiami įvykus bet kokiam nustatytų ribų pokyčiui:
-       nustatytai vertei peržengus apibrėžtas ribas/vertei atsistačius į normalią padėtį;
-       jutiklis nepasiekiamas / jutiklis pasiekiamas;
-       (įrenginys) valdiklis nepasiekiamas / (įrenginys) valdiklis pasiekiamas.


Monitoringo sistema sukurta Lietuvoje, išbandyta, pateisinusi lūkesčius ir sėkmingai veikianti jau ne vienerius metus.

Esame šios sistemos kūrėjai, tad savo klientams galime pasiūlyti individualų, kokybišką, optimaliausiai  poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą ne tik įmonėms, bet ir privačiam vartotojui.

Sistemas diegiame patys, tad atsakome už korektišką visos mūsų sumontuotos sistemos veikimą. Suteikiame garantiją.

Pageidaujant – prižiūrime, atliekame planinius sistemos patikros darbus bei konsultuojame sistemos tobulinimo klausimais. 

 

Sys2eco monitoring sistemos projektas:  esutaupus.lt, sys2eco.com

Pavyzdžiai: Skirtingi sistemų tipai ir monitoringo sistemos veikimo variantai - Demo versija

 

Pageidaujančius tapti Sys2eco monitoring sistemos naudotojais maloniai prašome su mumis susiekti tel. +37065800937 arba el.paštu info@prekursorius.lt

 

Naujienos

Monitoringo sistema sukurta Lietuvoje, išbandyta, pateisinusi lūkesčius ir sėkmingai veikianti jau ne vienerius metus.

Elektroninėje parduotuvėje shop.esutaupus.lt  siūlome įsigyti bevielę termostatų valdymo sistemą MAX!

 

Siūlome laisvai programuojamus valdiklius Dandoss (MCX serija).

© UAB "Prekursorius", Visos teisės saugomos       Apie mus | Kontaktai